QUILLAT 2019
Lliure color
ALEMANYA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Eichmann, Fritz | docked on | ||
Kluger, Manfred | flower power-2 | MEDALLA D'OR DE LA FIAP I 100€ | |
Kluger, Manfred | peacock dance-1 | ||
Kluger, Manfred | red roses-4 | ||
Kluger, Manfred | thoughtful-1 | ||
Plaha, Helmut | forest fairy WBF | ||
Schmidtke, Holger | At Gallop_1641 | ||
Schmidtke, Holger | Streaming Water |
ARGENTINA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Villalba, Raul | Callejones | ||
Villalba, Raul | El duelo |
AUSTRÀLIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Hammer, Jacqueline | Blue Toxicity | ||
Prince, Heather | At the Art Gallery | ||
Stokie, Michelle | Flying High |
ÀUSTRIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Resch, Helmut | Musikerinnen | ||
Resch, Helmut | Steffi 1 | ||
Resch, Helmut | Xandi Porträt 1 |
BANGLADESH
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Mohammad, Ibrahim | The Empty cafe |
BÈLGICA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
De Wilde, Eddy | La coupole | ||
Legrand , Jean Luc | Cercle romantique | ||
Legrand , Jean Luc | Chic dans la decheance | ||
Philippe, Christine | The crow | ||
Philippe, Christine | Zouzou guerrière massaII | ||
Stalmans, Luc | Hopefull Waiting | ||
Stalmans, Luc | Somnium Veram Evadit | ||
Stalmans, Luc | The Ravens Part III | ||
Stalmans, Luc | The Rope |
BRASIL
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Marchetto, Marcia Marchetto | Nas Sombras |
DINAMARCA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Madsen, Aage | They reached out she did not notice colour |
ESPANYA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Alasraki Alberti, Carles | Cuinera ambulant | ||
Alasraki Alberti, Carles | Gloanada | ||
Alasraki Alberti, Carles | Sahara | ||
Andrés Cantarero, Roberto | carro | DIPLOMA AFIC | |
Andrés Cantarero, Roberto | Iglesia | ||
Anson Manso, Miguel Angel | El aprendiz | ||
Anson Manso, Miguel Angel | El obrador de ideas | ||
Aracil Roux, Luís | boxeo 5 | ||
Barbany Bosch, Toni | BARRI BORN-BCN | ||
Barbany Bosch, Toni | CAIGUDA | ||
Barbany Bosch, Toni | CUABARRADA | ||
Barrio, Luis Maria | PESCADORES CHINOS | ||
Barrio, Luis Maria | SIJ | ||
Barrio, Luis Maria | SUBIENDO | ||
Barrio, Luis Maria | TEJEDORA DE REDES | ||
Bueno Amorós, Anibal | Anciano Dassanech | ||
Buxó Briquets, Joan | Li dono | ||
Calero González, Guillermo | Amarrades | ||
Calero González, Guillermo | Cap Blanc | ||
Carrión Rodríguez, Francesc | El primer bany | DIPLOMA I 50€ | |
Cervera Merlo, Juan Miguel | Museo | ||
Cervera Merlo, Juan Miguel | Reflejo | ||
Cervera Merlo, Juan Miguel | Salida | ||
Checa Colmena, Javier | Contemplando | ||
Checa Colmena, Javier | Iglesia en la Nieve | ||
Coca ávila, Francisco Javier | El negocio | ||
Coca ávila, Francisco Javier | La ferretería | ||
Díez De Los Ríos López, José | A LA LUZ DEL INCIENSO | ||
Díez De Los Ríos López, José | LA ESPERA | ||
Garcia Pitarch, Pili | Vendedora | ||
Garrido Vilajuana, Frederic | Doble Paso | ||
Gil, Joan | Abellerol | ||
Guasch Fernández, Joan | Nit del Sostre de Foc | ||
Guijarro Carril, Tino | Princesa Osmy | ||
Guijarro Carril, Tino | Spantan T1 | ||
Guijarro Carril, Tino | Yulia tras el cristal | ||
Herrero Zarzoso, Fernando | Curruca en amarillos | ||
Herrero Zarzoso, Fernando | Jilguero | ||
Herrero Zarzoso, Fernando | Llamada perdida | ||
Herrero Zarzoso, Fernando | Platino | ||
Leandro Serrano, Luis | Paso de cebra | ||
Lluís Serra, Robert | Decrepitud | ||
López García, Carlos | Escultura del Antílope | ||
Maestre Pardo, Francisco | Hamaca Vintage | ||
Manso Navas, Oscar | El ultimo viaje | ||
Manso Navas, Oscar | Simetria asimetrica | ||
Manso Navas, Oscar | The game | ||
Masferrer Rosell, Jordi | MASCARA | ||
Mercadal Moll, Bosco | Cherry | ||
Mercadal Moll, Bosco | Rojo | ||
Mimó Bayo, Joan | Macro | ||
Molist , Josep M | Apuntant al cel | ||
Molist , Josep M | Festa del Pi 2016 Centelles | ||
Montserrat Ribes, José Maria | Poison | ||
Morales Ogalla, Gaspar | Agua en movimiento | ||
Morales Ogalla, Gaspar | Farro | ||
Ntutumu Rodríguez, Pablo Manuel | Colla de fuego | ||
Núñez Buj, Rodrigo | Desde el Atlántico Norte | ||
Olivera Amaya, Miguel | Calopteryx de la Molina | ||
Olivera Amaya, Miguel | Desierto de arena | ||
Olivera Amaya, Miguel | Platicnemis acutipennis | MEDALLA DE BRONZE DE LA FCF | |
Pardo Abalia, Iker | Solos | ||
Pardo Sanchez, Jose | MIRADA | ||
Piqué Vericat, Jordi | Pluja a L'Havana 2 | ||
Puigcerver Oliván, Manel | Bella | ||
Punyet Miró, Carlos | No | ||
Raventos Cardus, Ignacio | DIgnidad | ||
Recio Romaguera, Josep | caravana en marruecos | ||
Recio Romaguera, Josep | el limpiador de palacio | ||
Remolà Pagès, Lluís | Ballerina i radio | ||
Remolà Pagès, Lluís | Kalfshamarsviti | ||
Ribera I Costa, Pere | Dolce 14 | ||
Rodríguez Martinez, Miguel | GAT | ||
Rodríguez Martinez, Miguel | HOLI | ||
Rodríguez Martinez, Miguel | OCELLS | ||
Ros Ramió, Narcis | Joc de daus | ||
Sáez-díez González, Jose-angel | Pensamientos en el embarcadero | ||
Sáez-díez González, Jose-angel | Torre Sant Joan, Delta | ||
Serra Arias, Cristina | Natura morta 68 | ||
Serra Arias, Cristina | Natura morta 93 | ||
Suárez García, Montserrat | Umbrella | ||
Unzurrunzaga Posada, Juan Antonio | ANER | ||
Unzurrunzaga Posada, Juan Antonio | Mirada indiscreta | ||
Valldeoriola Roquet, Francesc | Derrotat | ||
Valldeoriola Roquet, Francesc | Ouvul | ||
Vaquero Aldazábal, Ramón | Lighting Glitters | ||
Ventura Carbó, Jordi | Curiosidad | DIPLOMA AFIC | |
Ventura Carbó, Jordi | Diables | ||
Vigo Arjona, Antonio | Tower | ||
Vilaregut Soler, Jordi | cavil.acions | ||
Xaubet, Xavier | BUFADOR | ||
Xaubet, Xavier | cuc |
ESTATS UNITS D'AMÈRICA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Donos, Cristian | Big Wave Surfer | ||
Donos, Cristian | Freestyle FMX Jump no 5 |
FINLÀNDIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Sabat, Marc | Bride in red | ||
Sabat, Marc | Eyes of Africa | ||
Sabat, Marc | Marionette | ||
Sabat, Marc | Selma | ||
Simonen, Pia | Private camping |
FRANÇA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Banq, Jean | l escalier rouge | ||
Bernamont, Laurence | Sourire | ||
Domange, Fernand | Caddy | ||
Domange, Fernand | Enfants-turcs | ||
Dupeux, Roseline | Départ sans parole | ||
Morio, Françoise | Guepard | ||
Paillé, Jean-claude | Kayakiste marocaine | ||
Paris, Trinley | Apres match | ||
Paris, Trinley | Fais gaffe | ||
Sokolova, Alla | About red curtains |
GRAN BRETANYA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Collins, Clare | Beach Huts at Night | ||
Fry, Martin | Looking At Ewe | ||
Fry, Martin | Scooter Generations | ||
Haney, Lynda | Ballerina | ||
Haney, Lynda | Swan | ||
Irvine, Dean | Frost | ||
Keel, David | Garbine Muguruza Wimbledon finalist | ||
Keel, David | Stretching out at the start | ||
Keel, David | Vanessa Low in flight | ||
Keep, David Keep | Aurora Over Hamnoy | PREMI D' HONOR QUILLAT | |
Keep, David Keep | Minus Twenty-Two | PREMI D' HONOR QUILLAT | |
Keep, David Keep | Open Water Swimmer | PREMI D' HONOR QUILLAT / MENCIÓ D'HONOR FIAP | |
Keep, David Keep | Reaching For The Drop | PREMI D' HONOR QUILLAT | |
Munday, Jim | Redwing in the Holly | ||
Munday, Jim | Sidecar at Thruxton | ||
Murray, Eileen | Crystal | ||
Murray, Eileen | Faith | ||
Murray, Eileen | Lady in Red | ||
Rapier, Malcolm | Front Runners | ||
Rapier, Marion | Together | ||
Shaw, Mandy | Death of Ophelia | ||
Stuart, David | Great and Small | ||
Stuart, David | Humber Crossing | ||
Tucker , Angie | High Flyer | ||
Tucker , Angie | I Love You Mum |
HONG KONG
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Lin, Wolfgang | dragon boat 4 | ||
Lin, Wolfgang | Sword Lady |
HONGRIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Kerekes, Istvan | Lamb slaughter |
ÍNDIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Dolui, Kaushik | Different moods | ||
Dolui, Kaushik | Life vs Graffati | ||
Lahiri, Sougata | DOWN TO EARTH | ||
Lahiri, Sougata | I CAN SEE YOU | ||
Majumder, Kaushik | Festive Workshop | ||
Majumder, Kaushik | Pride of Future | ||
Mazumdar, Durba | APHRODITE 1 BW | ||
Mazumdar, Durba | APHRODITE2 | ||
Mazumdar, Durba | GRACEFUL | ||
Mazumdar, Durba | THE GOLDEN PITCHER |
INDONÈSIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Lee, Hengki | Blue Lullaby | ||
Lee, Hengki | Somewhere In Time |
IRLANDA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Bushe, Catherine | Lone figure | ||
Flynn, Paul Flynn | Ballycotton Lighthouse | ||
Flynn, Paul Flynn | Infinity | ||
Murphy, Deirdre | the lady dressed in purple | ||
Murphy, Deirdre | Three little mice | DIPLOMA AFIC |
ISRAEL
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Goldin , Leonid | Gravure printing | ||
Harel, Gilad | A dancer in red | ||
Mahalalel, Amnon | Bird kiss | ||
Mahalalel, Amnon | Drinking Katha | MENCIÓ D'HONOR CEF | |
Mahalalel, Amnon | Nest preparing | ||
Mahalalel, Amnon | Stupa Sunset |
ITÀLIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Madeddu, Bruno | FORTEZZA DA BASSO n5 | ||
Madeddu, Bruno | POLVERE DI MARMO | MENCIÓ D'HONOR FIAP | |
Madeddu, Bruno | SORELLINE | ||
Madeddu, Bruno | TURBANTE ROSSO | ||
Menciassi, Patrizia | Firebreathing | ||
Riva, Dario | Motocross 20 | ||
Riva, Dario | Motocross 35 | ||
Riva, Dario | Motocross 44 | ||
Stefanoni, Stefano | Rosa Canina | ||
Vannozzi, Massimo | Body' portrait n. 1 | ||
Vizzoni, Marzio | BURMESE | ||
Vizzoni, Marzio | ETHIOPIAN |
NORUEGA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Ogard, Ommund | Snow dune |
NOVA ZELANDA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Doig, Barry | Dream Girl | ||
Peng, Jiongxin | Facade | ||
Peng, Jiongxin | Masters prayer bypass |
OMAN
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Aljabri, Mahmood | gold scarf | ||
Aljabri, Mahmood | Isaa and his father | ||
Aljabri, Mahmood | school girl | ||
Aljabri, Mahmood | take my hand |
PAÏSOS BAIXOS
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Bink, Huub | Arendonk Red1 | ||
Lybaert, Daniel | 4 Kuifmakaken | ||
Lybaert, Daniel | Groep kuifmakaken 2 | MEDALLA DE PLATA DE LA CEF | |
Lybaert, Daniel | Koereiger in de mist | ||
Lybaert, Daniel | Nee Ja Wat | ||
Stenger, Chris | Lofoten winter 3 | ||
Stenger, Chris | Musk oxen herd | ||
Van Balken, Marcel | Polarbearpet | ||
Van Balken, Marcel | Repair | ||
Van Balken, Marcel | Snowclimber | MENCIÓ D'HONOR CEF | |
Van Balken, Marcel | Wayup |
REPÚBLICA DE COREA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Ryu, Shin Woo | Ice Cliff Climbing | ||
Ryu, Shin Woo | Vow of Love2 |
ROMANIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Bathori, Zsigmond | COMMUNIQUE | ||
Fekete, Gyorgy | Phoenix | ||
Gabor, Ovidiu | Hip touch | ||
Isfan, Marius-romulus | Orthodox wedding | ||
Stanese, Radu | Konstruktor |
RÚSSIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Kanunnikov, Viktor | Bangladesh girl 2 | ||
Kanunnikov, Viktor | Look 2 | ||
Kanunnikov, Viktor | Smoking man |
TURQUIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Yucelt, Ozcan | BEHIND THE DOOR | ||
Yucelt, Ozcan | HINDU MENS |
XILE
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Sanguinetti Tachibana, Hajime | capilla de mármol |
XIPRE
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Kyprianou, Klea | Red Splash |